Petrovac ispustio pobjedu protiv Zete

Fudbaleri Petrovca remizirali su, na svom stadionu, protiv Zete, u okviru 17. kola Prve crnogorske fudbalske lige i tako ostali na poslednjem, desetom, mjestu na tabeli najkvalitetnijeg šampionata.

Ponovo je Petrovac bio agresivniji i konkretniji u prvom nego li u drugom poluvremenu, pa su to i materijalizovali u 27. minutu kada je Divanović matirao Akovića za 1:0.

U drugih 45 minuta, Zeta je iz prve prave prilike došla do gola, a strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Nija – Veđi, Togoanac koji već treću sezonu nastupa u Crnogorskom šampionatu (prije Zete igrao je za Rudar).

Do kraja susreta rezultat se nije promjenio, pa je ovaj susret na stadionu „Pod malim brdom“ završen bez pobjednika.

Nakon ovog kola Zeta ostaje na četvrtom mjestu na tabeli sa 24 osvojena boda, koliko ima i trećeplasirana Sutjeska. Petrovac je zadnji sa 12, dok je ispred njega Rudar sa 16 osvojenih bodova.

Do zimske pauze ostala su još dva kola da se odigraju. Petrovac u srijedu gostuje Dečiću u Tuzima.