Petrovac (konačno) pobjegao sa začelja tabele! Pobjeđen Rudar sa 3:1

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su OFK Titograd kao gosti 2:0 i poslali gradskog rivala na posljednje mjesto tabele nakon 31. kola crnogorskog šampionata.

Nakon što je Dragojević odbranio Popoviću penal u prvom dijelu, “plavi” su u nastavku prelomili meč.

Oba gola dao je mladi Lazar Mijović.

Sutjeska je protiv Jezera odigrala bez golova, što je iskoristio Dečić i trijumfom 3:1 nad Zetom preuzeo drugo mjesto na tabeli.

Petrovac je posljednju poziciju prepustio OFK Titogradu zahvaljujući i pobjedi nad Rudarom 3:1. „Pod Malim brdom“ brzi gol u šestom minutu mladog Divanovića otvorio je nadu da nebesko-plavi mogu doći i do sva tri boda. Prednost je u 26.minutu duplirao Igor Vukčević , da bi Đurović smanjio u 35.minutu na 2:1. Sa igračem manje Petrovac se branio većim dijelom drugog poluvremena, da bi na kraju upravo Divanović izrastao u heroja utakmice i golom u 89. minutu donio sva tri boda koja su, konačno, Petrovac dovela do predzadnjeg mjesta.