Rukometaši Budvanske rivijeri furiozni protiv Partizana

Rukometaši Budvanske rivijere u derbiju 13. kola Prve rukometne lige Crne Gore, savladali su u Tivtu, Partizan sa 33:24. Njihov prvi ovosezonski duel, (oktobra 2020.godine) takođe je pripao Budvanskom timu i tom istom razlikom od devet golova razlike.

Budvanski rukometaši odigrali su perfektno prvo poluvrijeme kako u fazi napada tako i u fazi odbrana, te su poslije 30 minuta bezprekorne igre na pauzu otišli rezultatom 19:7.

Domaći rukometaši iskoristili su svaki pad u odbrani i koncentraciji u drugom poluvremenu. Imali su odlično realizaciju i igrača više, ali nisu uspjeli ni da ublaže poraz, te su, ponovo, baš kao i u prvom dijelu sezone, poraženi sa devet golova razlike.

Ovom pobjedom Budvanska rivijera je zadržala drugu poziciju na tabeli ispred Berana, a iza neprikosnovenog Lovćena koji ima maksimalnih 11 pobjeda.